Haber ihbarı için

  • DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Eski aşk kriz çıkardı iddiası! Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanıyor mu?

Beren Saat, 35. yaş kutlamasında ilk ve büyük aşkı Efe Güray’ı anınca Kenan Doğulu’yla evliliğinde kriz yaşadığı iddia edildi.

İki yıllık birlikteliklerini 29 Temmuz 2014 tarihinde evlilikle taçlandıran Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin şu sıralar kriz yaşandığı iddia edildi. Her yıl doğum gününde eşinin yanında olan ve eşi ile ilgili paylaşımlar yapan Kenan Doğulu’nun, bu sene Beren Saat’in doğum gününü kutlamaması iddiaları iyice güçlendirdi.

Geçtiğimiz günlerde 35 yaşına basan Saat, Instagram hesabından sıfır makyaj siyah beyaz fotoğrafını paylaşıp; bir mesaj yayınladı. Ünlü oyuncunun hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’dan bahsettiği hüzünlü paylaşımının ardından, Doğulu’nun eşinin doğum gününü kutlamaması dikkat çekti. Bu durum akıllara “Evlilikte kriz mi var?” sorusunu getirdi. İşte Beren Saat’in 35 yaş mesajı;

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkça ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim :)”

“Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı. Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum.

Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eğilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!…”

Doğulu, geçtiğimiz yıl 26 Şubat’ta “Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!” mesajını yayınlamıştı.

2017’de ise Beren Saat’in yeni yaşını “İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün 🙂 İyi ki varsın! Seni çok seviyorum…” mesajı ile kutlamıştı.

Ünlü çift, geçtiğimiz ay evliliklerinde kriz olduğuna dair çıkan haberleri yalanlamışlardı.

(mynet)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2019-04-17 13:26:31
2019-02-28 22:30:37
2019-01-11 13:28:23
2018-09-04 12:40:32