Şükran ve Caner Erkin’in gergin anları! “Sil onları…”
![Şükran ve Caner Erkin’in gergin anları! “Sil onları…”](https://www.haberdevir.com/wp-content/uploads/2018/06/Şükran-ve-Caner-Erkin-700x420.jpeg)
Futbolcu Caner Erkin, yedi aylık eşi Şükran Ovalı’nın fotoğraflarını çeken gazetecilere “Sil o fotoğrafları” diyerek tepki gösterdi.
Bir mekanda arkadaşlarıyla buluşan Caner Erkin ve Şükran Ovalı çifti, fotoğraflarını çeken gazetecilerle tartıştı.
“SİL O FOTOĞRAFLARI”
Sözcü’de yer alan habere göre; hamile olan eşinin görüntülenmesini istemeyen futbolcu , “İzin aldınız mı. Neden çekiyorsunuz?” diyerek gazetecilere çıkıştı. Elbisesiyle karnını kapatmaya çalışan Ovalı’nın “Böyle çekmeyin” sözleri üzerini daha da öfkelenen Caner Erkin , “Çekmeyin diyoruz, çekiyorsun. Sil o fotoğrafları” diyerek tepki gösterdi. Fotoğrafları sildirmeyi başaramayacağını anlayan ünlü çift, araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttu.
7,5 aylık hamile Şükran Ovalı , doğacak kızına kendisinin yazdığı öyküde geçen “Mihran” adını koyacak.